דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלת זה בדרך כלל מוצר פונקציונאלי. פריט שנועד לחצוץ בין הבית שלנו לרחוב. הדלת מעניקה לנו תחושה של פרטיות, תחושה של ביטחון וכמובן של בטיחות כשאנחנו יודעים שאנחנו נמצאים במרחב מוגן, סגור ובטוח.

אך בעוד שהדלת אמורה לשמש אותנו מבחינה פיזית, זה עדיין לא סותר את העובדה שהיא גם יכולה להיות מעוצבת ונאה.

כלומר, אפשר ליהנות מדלת בטוחה ובטיחותית שתהיה גם דלת מעוצבת ומרשימה.

אפשר להזמין היום דלתות כניסה מעוצבות שכוללות גם חיפוי לקיר הכניסה לבית, תואם לחיפוי של דלת הכניסה כשהוא למעשה משתלב בקו אחיד עם מישור הדלת.

התוצאה היא ייחודית, חדשנית ומרהיבה.

דלתות כניסה בטוחות ומבטיחות

דלתות הכניסה הכי בטוחות שיש לנו היום אלו הן דלתות רב בריח. מדובר בדלתות שמשדרגות בכמה וכמה רמות את תחושת הביטחון של כל אדם בתוך ביתו לאחר שהוא מגיף אחריו את הדלת.

האמת היא שמעבר לתחושות הביטחון אותן מעניקה לנו הדלת יש עוד כמה וכמה יתרונות לדלת הפלדלת רב בריח והודות להן הדלת הזו היא בחירה המועדפת עבור כולם.

הגנה מושלמת לבית

ציינו כי הודות לדלת הרב בריח מתקבלת ההגנה המקסימלית לבית. זאת בגלל המבנה של הדלת. יש בה מערכת בריחים הנועלים את הדלת כל אחד במוקד משלו. יש בריחים במנעול הדלת ויש בריחים מעל הדלת ומתחת לדלת. אלו יוצרים למעשה את רמת הביטחון הגבוהה של הדלת ואת ההגנה שמושגת בעקבות כך לדיירי הבית.

זו הסיבה כי ברוב רובם של הבתים בישראל יש היום דלתות פלדלת.

דלת מעוצבת

עד לפני שנים לא רבות היו דלתות הפלדלת חדגוניות. לא היו הרבה אפשרויות עיצוב וכמעט רוב הדלתות נראו אותו הדבר. ההבדלים היו בצבע של הטפט שציפה את הדלת.
מעבר לאיכות הירודה של הציפויים הללו, ציפויים שהיו מתקלפים מהר ומאבדים מהיופי, לא היה בעצם חן מיוחד לדלת. כיום יש כל כך הרבה אפשרויות של דלתות ומגוון אדיר של עיצובים עד שכל דלת עשויה להיות יצירה ייחודית בפני עצמה. כל לקוח יכול ליהנות מדלת שתשלים את העיצוב הכללי של הבית.

הצבעים של הדלת

בגלל שיש היום כל כך הרבה עיצובים וכל כך הרבה אפשרויות וצבעים, נוצר גם מקום להתלבט באיזה צבע או גוון לבחור.
יש כאלה שירצו דווקא דלת בהירה. יש בזה בהחלט יופי מיוחד. אך חשוב לזכור כי דלת בהירה הא ממש לא פרקטית והיא תופסת מהר כתמים. כל לכלוך ייראה עליו היטב ותידרש תחזוקה שוטפת ועקבית.
אפשר ללכת גם על גווני ביניים שונים כאשר כל צבע היא אופציה מעשית. הבחירה אמורה להיעשות מתוך התחשבות בעיצוב הכללי של הבית ובצבעים הדומיננטיים שבו.
זכרו, הדלת זה הדבר הראשון שכל מי שבא אליכם הביתה, יראה בטרם ינקוש בדלת. זה יאמר לו הרבה מאוד.